Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

FALLA w gronie Klientów LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

FALLA to sieć restauracji, serwujących dania wegetariańskie i wegańskie. FALLA proponuje swoim gościom, nowoczesną i niezwykle interesującą kuchnię roślinną z elementami Bliskiego Wschodu. Dania te są nie tylko pyszne, lecz także niesamowicie aromatyczne, ponieważ są wzbogacane o orientalne przyprawy. FALLA inwestuje nie tylko w polepszanie swoich przepisów, lecz także rozwój firmy. Z racji tego Klienci restauracji mogą skorzystać z programu lojalnościowego, przygotowanego przez LoyaltyClub.

FALLA – nowy system lojalnościowy dla restauracji

FALLA powstała z miłości do roślinnej kuchni, która oczarowuje pełnią kolorów i aromatów na talerzu. Stworzona aplikacja do kart lojalnościowych jest natomiast próbą zbliżenia się do Klientów i nawiązania z nimi partnerskiej relacji, która będzie opierać się na licznych profitach dla obu stron.

Program dla miłośników wegetariańskiej i wegańskiej kuchni

Wykonany przez naszą firmę system lojalnościowy, umożliwia Klientom zbieranie punktów w każdym z 15 lokali. Restauracje FALLA mieszczą się m.in. w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu czy Lublinie. Zebrane punkty można następnie wymienić na liczne promocje i nagrody.

Mobilne karty, budujące wizerunek marki

Wdrożenie programu lojalnościowego sprawia, że Klienci chętniej korzystają z usług restauracji. Tym samym pomiędzy restauracjami a ich gośćmi zawiązuje się świetna relacja. FALLA może cieszyć się większymi zyskami, natomiast Klienci, przepysznymi daniami.