Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Co nowego w LoyaltyClub? Aplikacja dla Kraina z Bajki

31 stycznia, 2023

Kraina z Bajki to sklep stacjonarny znajdujący się w Piasecznie, który oferuje zabawki dla dzieci. Firma może pochwalić się bardzo szeroką ofertą, która na bieżąco jest uzupełniana i rozszerzana o zupełnie nowe produkty. W sklepie znaleźć można m.in. nowości od Lego czy zabawki dla fanów bajki Świnka Peppa. Firma oferuje również atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych Klientów.

Kraina z Bajki stawia na rozwój

Kraina z Bajki to firma, która doskonale wie, jak ważny w przyciągnięciu nowych Klientów jest stały rozwój. Z tego powodu zdecydowała się skorzystać z oferty LoyaltyClub. Opracowaliśmy dla niej zaawansowaną aplikację lojalnościową, dzięki której użytkownicy mogą zbierać punkty i wymieniać je nagrody.

Program Kraina z Bajki – jak to działa w praktyce?

Program lojalnościowy dla sklepu z zabawkami Kraina z Bajki to zaawansowane narzędzie, które powstało z myślą o zwiększeniu przychodów marki. Za pośrednictwem aplikacji użytkownicy mogą zbierać punkty, przeglądać ofertę i śledzić aktualne promocje. Korzystanie z karty lojalnościowej wymaga rejestracji w systemie, ale odbywa się to bardzo szybko i bez żadnych problemów.

Karty lojalnościowe w telefonie od LoyaltyClub – poszerz swoją sieć sprzedaży

Karty lojalnościowe cieszą się dużą popularnością wśród wielu osób. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm, decyduje się na wdrożenie programu lojalnościowego. To doskonały sposób na przyciągnięcie nowych Klientów, poszerzenie dotychczasowej sieci sprzedaży i zatrzymanie swoich stałych odbiorców na dłużej.