Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Bistro Alicja dołącza do LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Bistro Alicja dołącza do drużyny LoyaltyClub, wdrażając nową aplikację lojalnościową! Dzięki temu goście mogą cieszyć się licznymi rabatami, zdobywać punkty za zamówienia i na bieżąco śledzić zmiany w menu. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników smacznych dań z różnych kuchni.

Co zapewnia aplikacja lojalnościowa Bistro Alicja?

Aplikacja lojalnościowa restauracji to program lojalnościowy dla stałych klientów Bistra Alicja, które działa na rynku już od 1992 roku. Z jej użyciem można uzyskać liczne rabaty, przeglądać aktualne menu i skorzystać z wielu smakowitych promocji. Dzięki temu pyszne dania mogą być dostępne w jeszcze lepszych cenach.

Kto powinien korzystać z programu lojalnościowego Bistro Alicja?

System lojalnościowy Bistro Alicja został przygotowany z myślą o wszystkich stałych klientach restauracji, jak również dla nowych gości, którzy chcą lepiej zapoznać się z ofertą tego lokalu. Punkty zapisują się na bieżąco na koncie klienta po każdym zakupie. Następnie można wymieniać je na różnego rodzaju nagrody czy rabaty, by obniżyć cenę kolejnych zamówień.

Aplikacja lojalnościowa restauracji – dodatkowe funkcje

Aplikacja lojalnościowa restauracji to nie tylko miejsce, w którym można znaleźć karty lojalnościowe. Nasze rozwiązanie zapewnia również dostęp do aktualnej oferty, a także informacji o sezonowych promocjach czy nowościach w karcie dań. Smacznego!