Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Zielarnia Lawenda — nowy udany projekt LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Jednym z najnowszych owoców naszej pracy jest program lojalnościowy Zielona Lawenda. Stworzyliśmy ją na zlecenie sieci sklepów zielarsko-medycznych zlokalizowanych w Rzeszowie i Jarosławiu. Jednym z głównych celów firmy jest propagowanie zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Od teraz Klienci Zielonej Lawendy mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na ekologiczne produkty!

Aplikacja lojalnościowa dla zielarni – korzyści

Karty Lojalnościowe są bardzo pomocne w rozwoju firmy – przyciągają nowych kupujących oraz budują relacje z obecnymi. Klienci sklepu zielarskiego Zielona Lawenda, którzy zainstalują aplikację lojalnościową, otrzymają atrakcyjny rabat stałego Klienta.

Co jeszcze daje aplikacja Zielona Lawenda?

Aplikacja lojalnościowa zielarni Lawenda umożliwia łatwy dostęp do zniżek i informacji o ofercie zielarni. Dzięki funkcji lokalizacji pomaga odnaleźć punkty należące do sieci sklepów na dostępnej mapie miasta, a dodatkowo system daje także wgląd do wartościowych artykułów z dziedziny zielarskiej i prozdrowotnej.

Jak wygląda obsługa programów lojalnościowych LoyalClub?

Pracownik sklepu zielarskiego Zielona Lawenda może w łatwy sposób obsługiwać system lojalnościowy. Wszelkie zmiany takie jak dodawanie nowych ofert, publikowanie artykułów, czy wprowadzanie promocji, odbywa się poprzez intuicyjny panel zarządzania.