Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Skechers Butyjana w LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Skechers Butyjana to aplikacja lojalnościowa dedykowana dla miłośników renomowanej, amerykańskiej marki Skechers, która działa na rynku od ponad 30 lat. Program lojalnościowy dla stałych Klientów to szansa na nagrody za zakupy. Dla firmy z kolei to możliwość do utrzymania lepszej relacji z odbiorcami usług, a tym samym jej rozwoju.

System Skechers Butyjana

Mobilna karta lojalnościowa Skechers Butyjana to narzędzie stworzone z myślą o Klientach sklepów Skechers w Jankach i Targówku. Dzięki nim, te punkty handlowe mogą być bliżej swoich Klientów poprzez zapewnianie im stałego dostępu do atrakcyjnych ofert obuwia sportowego i casualowego tej amerykańskiej marki, znanej na całym świecie.

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych – korzyści

Po zainstalowaniu aplikacji Skechers Butyjana, system lojalnościowy pozwala Klientom zbierać punkty podczas zakupów. Zgromadzone na koncie punkty lojalnościowe można następnie wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody lub kupony zniżkowe, które z pewnością przydadzą się podczas kolejnej wizyty w sklepie.

Aplikacja na telefon Skechers Butyjana

Program lojalnościowy Skechers Butyjana wiąże się z wieloma korzyściami zarówno dla Klientów sklepów Targówek i Janki, jak i dla samej firmy. Rozwiązania przygotowane przez LoyaltyClub zostały stworzone w krótkim czasie, a także w atrakcyjnej cenie, co przyniosło firmie szybki wzrost stałych Klientów, a także większe zyski.