Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa PabCar Service Club od LoyaltyClub

05 maja, 2023

PabCar Service to serwis samochodowy, oferujący także dostawę części. Firma właśnie wzbogaciła się o program lojalnościowy dla stałych Klientów. Było to możliwe dzięki współpracy z LoyaltyClub.

Program lojalnościowy dla stałych Klientów serwisu

PabCar Service zdecydował się wprowadzić program lojalnościowy dla swoich stałych Klientów. Od teraz płacąc za wykonane usługi warsztatowe lub kupując części zamienne, mogą oni zbierać punkty. Odpowiednia liczba punktów daje możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek. Co ważne, aplikacja do kart lojalnościowych pozwala również odbierać punkty za zakupy dokonane za pośrednictwem strony internetowej serwisu.

Więcej niż zniżki – aplikacja PabCar Service Club

Aplikacja do kart lojalnościowych daje znacznie więcej możliwości niż tylko zbieranie punktów. Aplikacja lojalnościowa serwisu samochodowego umożliwia również śledzenie aktualnych promocji oferowanych przez firmę. Takie rozwiązanie pozwala usługodawcy zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że Klient zdecyduje się na kolejny zakup.

Systemy lojalnościowe od LoyaltyClub – moc korzyści dla firm

W LoyaltyClub zajmujemy się tworzeniem kompleksowych aplikacji lojalnościowych dla firm z różnych branż. Usługę wykonujemy szybko, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. A wszystko to w atrakcyjnej cenie!