Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa Modny Pies – nowy projekt LoyaltyClub

05 maja, 2023

Do grona Klientów LoyaltyClub właśnie dołączył sklep Modny Pies. Jest to miejsce stworzone z myślą o zwierzakach i ich codziennych potrzebach. Od teraz miłośnicy czworonogów będą mogli cieszyć się nowoczesnym systemem lojalnościowym.

Karty lojalnościowe dla Klientów sklepu Modny Pies

Nowy system lojalnościowy stworzony z myślą o Klientach sklepu Modny Pies to doskonała alternatywa dla klasycznych, papierowych kart na pieczątki. Podczas każdych kolejnych zakupów, naliczane są punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne zniżki. Warunkiem jest okazanie do zeskanowania indywidualnego kodu z aplikacji lojalnościowej.

Prosta obsługa programów lojalnościowych

Aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego jest narzędziem niezwykle prostym w obsłudze. Jest to zatem dobre rozwiązanie nawet w przypadku Klientów, którzy nie lubią korzystać z nowoczesnych technologii. Z aplikacji można skorzystać, zakładając indywidualne konto lub bez logowania się.

Programy lojalnościowe i motywacyjne dla firm

Aplikacja do kart lojalnościowych może być wyposażona w różnorodne moduły w zależności od potrzeb Klienta. Oprócz podstawowego systemu z kodem kreskowym istnieje możliwość dodania zakładki z dokładną lokalizacją firmy lub działu z aktualnościami. Projekty wykonujemy szybko i tanio, a wszystko to na podstawie najnowocześniejszych technologii.