Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa Kielecka Fabryka Mebli w LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Kielecka Fabryka Mebli jest największym producentem wyposażenia w województwie świętokrzyskim. Działa nieprzerwanie od 1964 r., tworząc meble najwyższej jakości. Firma przykłada dużą wagę do detali i niebanalnego wzornictwa. Kielecka Fabryka Mebli podąża za trendami. Z racji tego dołączyła do grona naszych Klientów, powierzając nam stworzenie programu lojalnościowego KFM.

Program lojalnościowy dla sklepu meblowego – Kielecka Fabryka Mebli

Kielecka Fabryka Mebli od lat zajmuje silną pozycję na rynku. Nic w tym dziwnego, ponieważ, choć czerpie z tradycji, inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania. Przykładem tego jest rozwinięty park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracownicza, złożona z najlepszych fachowców w okolicy. Kolejnym krokiem w rozwoju KFM było wdrożenie systemu lojalnościowego, którego twórcą jest LoyaltyClub.

Jak działa aplikacja Kieleckiej Fabryki Mebli?

Jako LoyaltyClub tworzymy wysokiej klasy, a zarazem bardzo opłacalne programy lojalnościowe. Przykłady naszych realizacji są liczne, a jednym z nich jest aplikacja Kieleckiej Fabryki Mebli. Ta aplikacja dla sklepu meblowego umożliwia Klientom zbieranie punktów, które następnie mogą wymienić na zniżki czy nagrody.

Aplikacja dla sklepu meblowego KFM – co umożliwia?

Program lojalnościowy dla sklepu meblowego Kieleckiej Fabryki Mebli pozwala nie tylko zbierać punkty, lecz być na bieżąco z aktualnymi promocjami. W aplikacji dostępne są również unikatowe produkty w wyjątkowych cenach, a także liczne inspiracje wnętrzarskie. System lojalnościowy Kieleckiej Fabryki Mebli to nowa wartość dla tej wieloletniej marki z tradycjami.