Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa HUSOSKY – nowy projekt LoyaltyClub

05 maja, 2023

HUSOSKY to położony w Dobrzycy hotel dla psów. Można w nim bezpiecznie zostawić czworonożnego przyjaciela w sytuacji, gdy np.nie mamy możliwości, zabrania go ze sobą na wakacje czy inny dłuższy wyjazd. Dzięki współpracy z LoyaltyClub, HUSOSKY uruchomiło program lojalnościowy dla swoich stałych Klientów.

Karty lojalnościowe dla Klientów HUSOSKY

Program lojalnościowy HUSOSKY pozwala Klientom czerpać wymierne benefity z pobytu ich zwierzaka w hotelu. Za każdą dobę, którą pies spędzi w hotelu, przyznawane są punkty, które następnie można wymienić na wybrane benefity. Dodatkowo system lojalnościowy przewiduje specjalną zniżkę dla grona stałych Klientów.

Programy lojalnościowe dla firm – co zyskał nasz Klient?

System lojalnościowy pozwala realnie zwiększyć obroty firmy, która zdecyduje się z niego korzystać. Dobrze skonstruowana oferta zniżek i benefitów dla stałych Klientów ułatwia im budowanie stałych relacji z usługodawcą. Takim przykładem jest właśnie aplikacja lojalnościowa fundacji ratującej psy.

Łatwa w obsłudze aplikacja do kart lojalnościowych

Zaletą takiego systemu jest również wygoda, jaką za sobą niesie. Firma nie musi już inwestować w druk papierowych kart lub wyrobienie wersji plastikowych. Dodatkowo istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, że Klient będzie regularnie korzystał z promocji i częściej składał wizyty u usługodawcy.