Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa FabSkin Medycyna Estetyczna

05 maja, 2023

FabSkin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych klinik medycyny estetycznej w Warszawie. Wykonuje liczne zabiegi – od depilacji laserowej po modelowanie sylwetki. Nowi i stali Klienci kliniki mogą od teraz cieszyć się nowością, którą jest program lojalnościowy.

FabSkin Medycyna Estetyczna – nowy program lojalnościowy dla Klientów

FabSkin Medycyna Estetyczna robi krok w stronę swoich Klientów i oferuje nowoczesny program lojalnościowy. Nowa aplikacja lojalnościowa salonu piękności umożliwia zbieranie punktów, które następnie można wymienić na zniżki lub premie przy kolejnych wizytach w salonie. Oferta dostępnych kuponów jest przygotowana z myślą o stałych Klientach, nie zabraknie jednak ofert dedykowanych dla przyszłych Klientów.

Wygodna aplikacja do kart lojalnościowych na system Android i iOS

Nowa aplikacja FabSkin umożliwia łatwy dostęp do oferowanych promocji bez konieczności odwiedzenia strony głównej salonu. Odsyła w niepamięć również wszelkiego rodzaju kupony i zniżki w wersji papierowej. Aplikacja jest kompatybilna z systemem Android i iOS.

Bądź bliżej swoich Klientów

Systemy lojalnościowe to doskonałe narzędzie do nawiązywania bliższych relacji ze stałymi Klientami. Umożliwiają znacznie szybsze i wygodniejsze poruszanie się po ofercie firmy i lepsze planowanie swoich wydatków. Stworzona przez nas aplikacja została dostosowana do oczekiwań estetycznych grupy docelowej.