Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja lojalnościowa dla sklepu odzieżowego – M SKLEP

05 maja, 2023

M SKLEP to sklep odzieżowy zlokalizowany w Zabłudowie. Dzięki współpracy z LoyaltyClub jego stali Klienci mogą od teraz cieszyć się nowym programem lojalnościowym. Firma z kolei ma okazję wypracować jeszcze trwalsze relacje ze swoimi odbiorcami.

Nowy program lojalnościowy dla Klientów sklepu M SKLEP

Aplikacja do kart lojalnościowych M SKLEP została stworzona z myślą o osobach, które regularnie dokonują zakupów w tym miejscu, ale także o tych, które pojawiają się tam jedynie raz na jakiś czas. Skanowanie kodu kreskowego z aplikacji podczas zakupów umożliwia zbieranie punktów, które następnie mogą zostać wymienione na kupony zniżkowe lub inne atrakcyjne nagrody.

Karty lojalnościowe w smartfonie – wygodna i ekologiczna alternatywa

Aplikacja lojalnościowa dla sklepu z odzieżą umożliwia honorowanie stałych i okazjonalnych Klientów bez konieczności marnowania papieru lub plastiku na karty fizyczne. Jednocześnie jest znacznie wygodniejsza w użytkowaniu – nie zgubi się, nie zniszczy i zawsze jest pod ręką.

Nowoczesne programy lojalnościowe od LoyaltyClub

Program lojalnościowy w wersji elektronicznej to nie tylko duży krok w przyszłość dla M SKLEP. To także wyjątkowa szansa na zbudowanie trwałych relacji z Klientami sklepu. Aplikacja może zostać rozbudowana o kolejne moduły, np. o segment informujący o najnowszych promocjach i zmianach w asortymencie.