Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa dla HASHTAG POLSKA w gronie Klientów LoyaltyClub

09 stycznia, 2023

Aplikacja dla barów HASHTAG POLSKA to kolejny projekt naszej firmy, który odniósł sukces. Program lojalnościowy dedykowany dla lokali z grupy Hashtag cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów tych poznańskich barów.

Aplikacja dla barów Hashtag w Poznaniu

Hashtag to sieć lokali, które stosunkowo od niedawna królują na poznańskiej mapie barów. Każda z sześciu lokalizacji, charakteryzuje się zupełnie innym klimatem. Z racji tego każdy Poznaniak, a także przyjezdny, może znaleźć idealną atmosferę dla siebie. Dzięki programowi lojalnościowemu HASHTAG POLSKA, odwiedzanie barów Hashtag jest nie tylko przyjemne, lecz także opłacalne.

Aplikacja dla HASHTAG POLSKA – jak działa?

Aplikacja dla barów HASHTAG POLSKA to klasyczny program lojalnościowy, w którym zbiera się punkty. System ich przyznawania jest klarowny i przejrzysty zarówno dla Klientów, jak i barmanów. Za każdy zakup otrzymuje się punkty, odpowiadające wartości zamówienia, czyli 1 zł to 1 pkt.

Aplikacja HASHTAG POLSKA – co jeszcze zapewnia?

Aplikacja do kart lojalnościowych HASHTAG POLSKA daje Klientom również dostęp do aktualności, najświeższych promocji, a także informuje o ciekawych wydarzeniach. Ponadto aplikacja ta jest swego rodzaju nawigacją, która prowadzi Klientów do wybranych lokali. W każdej z sześciu lokalizacji można zbierać punkty, a następnie wymieniać je na rabaty i nagrody.