Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa Akira Sushi & Ramen w LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

O tym, że obsługa programów lojalnościowych to nasza specjalność, przekonała się również sieć restauracji Akira Sushi & Ramen, która dołączyła do grona Klientów LoyaltyClub. Aplikacja Akira Sushi to kolejny etap rozwoju sieci, serwującej smakowite dania kuchni Japońskiej.

System dla Akira Sushi & Ramen

Mamy na swoim koncie liczne programy lojalnościowe dla firm. Do naszej drużyny dołączyła znakomita sieć restauracji sushi, które zabierają swoich gości w wyjątkowo smaczną i aromatyczną podróż po smakach Japonii. Aplikacja do kart lojalnościowych Akira Sushi & Ramen to rozbudowany program, który działa we wszystkich oddziałach restauracji, m.in. w Tarnowskich Górach, Piekarach Śląskich czy Zabrzu.

Jak działa program dla Akira Sushi & Ramen?

Akira Sushi & Ramen to standardowa aplikacja, służąca do zbierania punktów lojalnościowych. Goście restauracji mogą wymieniać uzyskane punkty na różnorodne nagrody i rabaty. Aplikacja zarządzana jest przez managera restauracji, który w każdej chwili może dokonywać zmian poprzez intuicyjny panel administracyjny.

Akira Sushi & Ramen – korzyści dla Klientów i firmy

Aplikacja Akira Sushi & Ramen to realizacja, która została wykonana w szybkim czasie w konkurencyjnej cenie. To przykład programu lojalnościowego, który wiąże się z korzyściami zarówno dla Klientów w postaci zbieranych punktów, dostępu do gazetek promocyjnych czy promocji, jak i dla sieci restauracji, która zyskała możliwość budowania więzi ze swoimi gośćmi.