Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Eko Corner – nowy produkt od LoyaltyClub

03 marca, 2023

Eco Corner to nowy Klient, dla którego wykonaliśmy aplikację do kart lojalnościowych. Sklep ten oferuje zdrowe produkty pochodzące prosto z lokalnych polskich gospodarstw. Dzięki oprogramowaniu zakupy w Eko Corner stały się jeszcze przyjemniejsze, a firma uzyskała lepsze wyniki sprzedażowe.

Systemy LoyaltyClub to korzyści dla Klientów i zyski dla firmy

Programy lojalnościowe są doskonałym sposobem na nagrodzenie stałych Klientów. Osoby, które regularnie odwiedzają sklep Eko Corner, od teraz mają możliwość zbierania punktów za zrobione zakupy oraz wymieniania ich na atrakcyjne kody rabatowe. Dla firmy jest to natomiast szansa na zwiększenie przychodu i zbliżenie się do odbiorców usług.

Jak działa program lojalnościowy Eko Corner?

Aplikacja lojalnościowa sklepu ze zdrową żywnością Eko Corner to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie cyfrowe. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać oprogramowanie i dokonać rejestracji. Po zalogowaniu się można rozpocząć zbieranie punktów, które następnie zamienia się na pyszną ekologiczną kawę czy atrakcyjne rabaty.

Systemy lojalnościowe – jakie są ich zalety?

Cyfrowe karty lojalnościowe w telefonie to narzędzia charakteryzujące się łatwością i wygodą obsługi. Do zdobycia punktów za zakupy wystarczy jedynie aplikacja mobilna i znajdujący się w niej unikalny kod EAN, który należy okazać pracownikowi sklepu podczas zakupów.