Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla ZMG - stacji benzynowej

31 stycznia, 2023

ZMG to stacja paliw mieszcząca się w Jerce w województwie wielkopolskim. Ostatnio firma zdecydowała się dołączyć do grona Klientów LoyaltyClub. Opracowaliśmy dla niej wielofunkcyjną aplikację lojalnościową, która pozwoliła stacji zwiększyć obroty i zyskać jeszcze większe grono odbiorców swoich usług.

Aplikacja ZMG – łatwiejsze tankowanie i możliwość zbierania punktów

Stacja paliw ZMG oferuje wysokiej jakości olej napędowy bez biokomponentów, benzynę bezołowiową 95 i Adblue. Oferta marki skierowana jest do odbiorców detalicznych. Opracowana przez nas aplikacja lojalnościowa B2C daje możliwość łatwiejszego tankowania, śledzenia oferty i uczestnictwa w atrakcyjnym systemie punktowym.

Jakie możliwości daje aplikacja dla stacji benzynowej ZMG?

Projektowane w LoyaltyClub systemy lojalnościowe to wielofunkcyjne narzędzia, które zapewniają firmom wiele korzyści. Klienci zachęceni możliwością zbierania punktów i ich wymianą na nagrody lub zniżki promocyjne, znacznie częściej korzystają z oferowanych usług. Efektem tego jest zwiększenie przychodów, a także znaczne rozszerzenie sieci sprzedaży.

Dlaczego warto wdrożyć program lojalnościowy dla firm?

Dzięki dedykowanym programom lojalnościowym, marki mają większą szansę na dłużej zatrzymać swoich Klientów. Aplikacje od LoyaltyClub są również pewnego rodzaju wizytówką firmy, dzięki której jeszcze lepiej można wypromować się na rynku branży.