Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla zakładu stomatologicznego Dr Sobczak UAE

31 stycznia, 2023

Dr Sobczak to zakład stomatologiczny, który oferuje rewolucyjne zabiegi w leczeniu implantologicznym. Marka zdecydowała się skorzystać z usług LoylatyClub – opracowaliśmy dla niej zaawansowane narzędzie, jakim jest rozbudowana aplikacja lojalnościowa.

Zakład stomatologiczny Dr Sobczak UAE z aplikacją

Zakład stomatologiczny Dr Sobczak UAE to firma, której misją jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Klinika zapewnia profesjonalną opiekę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jak przystało na nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmę, Klienci mają możliwość skorzystania także z atrakcyjnego programu lojalnościowego od LoyaltyClub.

Aplikacja dla Dr Sobczak UAE

Aplikacja lojalnościowa Dr Sobczak to dedykowane rozwiązanie, którego celem jest zwiększenie przychodów firmy. Klient korzystający z aplikacji czuje się jak członek klubu i chętniej korzysta z oferowanych usług. Rozwiązanie opracowane przez Loyalty Club to wielofunkcyjne narzędzie, dzięki któremu pacjenci mogą nie tylko zbierać punkty i wymieniać je na rabaty, lecz także przeglądać aktualną ofertę czy śledzić najnowsze promocje.

Programy od LoyaltyClub – prosty sposób na wypromowanie swojej marki

Wdrożenie programu lojalnościowego u siebie w firmie to gwarancja skutecznej promocji marki i wielu nowych możliwości. Takie rozwiązanie ułatwia komunikowanie się z Klientami, a także zapewnia zwiększoną sprzedaż i większe zainteresowanie produktem czy usługą.