Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Wino Matysak – multifunkcyjny system od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Wino Matysak to sieć sklepów, która zdecydowała się skorzystać z oferty LoyaltyClub i wdrożyć aplikację lojalnościową. Program lojalnościowy Wino Matysak umożliwia Klientom zbieranie punktów za zakupy i ich wymianę na atrakcyjne rabaty i nagrody. W aplikacji każdy użytkownik znajdzie także newsy i obowiązujące promocje.

Aplikacja Wino Matysak – program dla sieci sklepów z winami

Aplikacja Wino Matysak to program lojalnościowy zaprojektowany od podstaw dla tej znakomitej sieci sklepów z winami. Jest to multifunkcyjny system, który jest niczym wirtualna wizytówka firmy. LoyaltyClub może pochwalić się wieloma podobnymi realizacjami – obsługa programów lojalnościowych to nasza specjalność.

Jak działa program Wino Matysak?

Programy lojalnościowe od LoyaltyClub są projektowane tak, aby były, jak najprostsze i najbardziej intuicyjne w obsłudze. Zarządzanie aplikacją obydwa się za pośrednictwem czytelnego interfejsu. Użytkownicy, chcąc zdobywać i wymieniać punkty, muszą w pierwszej kolejności zarejestrować się w systemie. Podczas zakupów w którymś z sieci sklepów Wino Matysak, wystarczy pokazać unikalny kod obsłudze, a punkty zostaną automatycznie naliczone.

Współpraca z LoyaltyClub – dlaczego warto?

Korzystanie z systemów lojalnościowych od LoyaltyClub naprawdę się opłaca. Przekonała się o tym sieć sklepów z winami Wino Matysak, która zyskała wielu nowych Klientów. Użytkownicy aplikacji chętniej dokonują zakupów, co znacząco zwiększyło przychody firmy.