Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla sklepu zoologicznego I PetYou jest już dostępna

24 lutego, 2023

Aplikacja do kart lojalnościowych I PET YOU to nasz nowy produkt, który dedykowany jest posiadaczom zwierzaków domowych. Narzędzie ma na celu zwiększenie komfortu zakupów. Właściciele firmy doskonale znają obecne trendy na rynku konsumenckim, dlatego zdecydowali się na dołączenie do programu LoyaltyClub.

Programy dla firm LoyaltyClub – dlaczego warto do nich dołączyć?

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie nowoczesnego rozwiązania w postaci systemu lojalnościowego, tak jak I PET YOU, czerpią z tego korzyści w postaci budowania silnych więzi ze stałymi Klientami oraz stałego pozyskiwania nowych kupujących. Aplikacja znacznie zwiększa liczbę odwiedzin w sklepie i buduje mocną pozycję marki na rynku.

Korzyści płynące z użytkowania aplikacji I PET YOU

Program lojalnościowy pozwala kupującym zbierać punkty za zakupy i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, np. w postaci zniżek. Dodatkowo zyskują oni stały podgląd do historii zakupów i wykorzystanych kuponów. W aplikacji Klienci mogą skorzystać również z opcji Click & Collect.

Jak przebiega obsługa programów lojalnościowych?

Karty lojalnościowe w telefonie to wyjątkowo intuicyjne narzędzie. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i okazać unikalny kod obsłudze podczas dokonywania płatności w sklepie. Dowiedz się więcej na: https://loyaltyclub.pl/realizacje/i-pet-you/.