Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Salveo – nowoczesne rozwiązanie od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Salveo to nowoczesna klinika beauty, która działa na terenie Nowego Sącza. Salveo oferuje usługi najwyższej jakości, wykonywane przez ekspertów w dziedzinie fizjoterapii, kosmetologii i medycyny. Z myślą o rozwoju, a także zawiązaniu bliższej więzi z Klientami, marka zdecydowała się dołączyć do drużyny LoyaltyClub.

Program Salveo – innowacyjne podejście do biznesu

Salveo to firma, którą wyróżnia zaangażowanie w rozwój i dzielenie się swoją pasją i entuzjazmem. Marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest ciągłe dostosowywanie się do zmieniającego rynku i właśnie z tego powodu zdecydowała się skorzystać z oferty LoyaltyClub.

Aplikacja do kart lojalnościowych iOS, Android i App Gallery od LoyaltyClub

Na program lojalnościowy dla firm od LoyaltyClub decyduje się coraz większa liczba firm. Jedną z nich jest właśnie Salveo. Nasze aplikacje lojalnościowe dostępne są na systemy iOS, Android i App Gallery. Umożliwiają one użytkownikom zbieranie punktów za wykonane usługi i wymianę ich na atrakcyjne nagrody i rabaty.

Aplikacja Salveo do wirtualnych kart programu lojalnościowego

Aplikacja lojalnościowa Salveo to rozbudowane, zaawansowane narzędzie, które umożliwia wygodne przeglądanie katalogu i śledzenie aktualnych promocji. Wystarczy pokazać kartę po wykonanym zabiegu, zgarniać punkty, a następnie wymienić je na korzystne rabaty.