Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Salonu Kanclerz Klub – nowa realizacja LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Do drużyny posiadaczy programu lojalnościowego od LoyaltyClub dołączyła sieć salonów samochodowych Kanclerz. Stając się uczestnikiem klubu, Klienci mają możliwość zbierania punktów, które następnie można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

System lojalnościowy Salony Kanclerz Klub – korzyści

Salony samochodowe Opel Kanclerz to autoryzowany dealer marki Opel zlokalizowany na Śląsku, z główną siedzibą w Rudzie Śląskiej. Od teraz za korzystanie z różnego rodzaju usług serwisu lub zakupu części, samochodu czy ubezpieczenia, Klienci mogą zbierać punkty przy użyciu aplikacji do kart lojalnościowych. To doskonały sposób na pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Obsługa programów lojalnościowych – Salony Kanclerz Klub

Korzystanie z Aplikacji Salony Kanclerz Klub jest bardzo przejrzyste i intuicyjne. Wystarczy pobrać oprogramowanie, zarejestrować się poprzez adres e-mail i zalogować. Po uruchomieniu widoczny jest unikalny kod kreskowy, który służy do naliczania punktów – należy pokazać go obsłudze podczas dokonywania płatności.

Aplikacja dla Salony Kanclerz Klub

Aplikacja lojalnościowa salonu samochodowego Opel Kanclerz jest nie tylko łatwa w obsłudze, lecz także wygodna. Dzięki wirtualnej formie Klienci nie muszą używać kart w tradycyjnej formie, co stanowi znaczne udogodnienie.