Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla salonu barberskiego SOQŁ – nowy produkt LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Nasz nowy produkt został stworzony z myślą o mężczyznach. To aplikacja lojalnościowa SOQŁ barbershop, która powstała we współpracy z lokalnym salonem zlokalizowanym w Namysłowie. Stając się uczestnikiem programu lojalnościowego LoyaltyClub, firma ma możliwość rozwoju swojej działalności poprzez pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie silniejszej więzi z mężczyznami regularnie odwiedzającymi barbershop.

Na czym polega aplikacja od LoyaltyClub?

Za usługi uzyskane w salonie, panowie mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody, jak np. kosmetyki do pielęgnacji brody czy darmowe strzyżenie. Jedyne co trzeba zrobić to pobrać aplikację do kart lojalnościowych, a następnie się zarejestrować. Wraz z tym krokiem generowany jest unikalny kod, za którego pomocą naliczane są punkty.

Jak wygląda obsługa programów lojalnościowych?

Aplikacja lojalnościowa salonu barberskiego obsługiwana jest poprzez panel zarządzania. Dzięki niemu właściciel firmy lub upoważniony pracownik mogą dokonywać zmian w programie lojalnościowym – dodawać kupony zniżkowe lub bonusy czy modyfikować jego zasady.

Aplikacja lojalnościowa SOQŁ barbershop – korzyści

Programy lojalnościowe dla firm to świetna forma nagradzania stałych Klientów za lojalność. Otrzymują oni zniżki, natomiast firma zyskuje więcej Klientów, a co za tym idzie, osiąga lepsze wyniki sprzedażowe.