Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Przyjemność – nowa udana realizacja LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Jedna z naszych najnowszych realizacji to aplikacja do kart lojalnościowych dedykowana miłośnikom pizzy. Program lojalnościowy przygotowany we współpracy ze znaną poznańską pizzerią to kolejny krok w stronę ciągłego rozwoju firmy. Dzięki systemowi lojalnościowemu LoyaltyClub goście restauracji mogą zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na kupony zniżkowe.

Program lojalnościowy od LoyaltyClub – korzyści dla Pizzerii Przyjemność

Aplikacja lojalnościowa znanej poznańskiej pizzerii to narzędzie służące do nagradzania stałych Klientów restauracji oraz budowania z nimi silnych więzi. Dodatkowo skutecznie przyciąga ona nowych gości, a przez to zwiększa przychody firmy i buduje jej silną pozycję na rynku gastronomicznym.

Obsługa programów lojalnościowych – Aplikacja Lojalnościowa Przyjemność

Dokonywanie wszelkich modyfikacji w systemie lojalnościowym przeprowadza się za pomocą łatwego w obsłudze panelu zarządzania. Daje on możliwość dodawania nowych kuponów zniżkowych, wysyłania powiadomień PUSH oraz edytowania oferty i aktualnych promocji.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego Przyjemność?

Aby korzystać z karty lojalnościowej, wystarczy wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze – pobrać aplikację. Po drugie – zarejestrować się za pomocą adresu e-mail. Na koniec wystarczy się zalogować i okazać unikalny kod pracownikowi pizzerii, który go zeskanuje i naliczy należne punkty.