Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Poradnia Atomed – Regeneracja od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Poradnia Atomed – Regeneracja oferuje odpornościowe, regenerujące, wzmacniające czy detoksykujące wlewki witaminowe. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wzorowym podejściem do każdego Klienta. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy dla niej aplikację lojalnościową Poradnia Atomed – Regeneracja, dzięki której marka zyskała wiele nowych możliwości.

Aplikacja Poradnia Atomed – Regeneracja

Aplikacja do kart lojalnościowych Poradnia Atomed – Regeneracja oparta jest na nowoczesnym systemie, który został zaprojektowany z myślą o sieciach sprzedaży. Dzięki programom lojalnościowym Klienci bardziej przywiązują się do danej marki i chętniej korzystają z jej oferty.

Aplikacja mobilna do zbierania punktów od Loyalty Club – jak to działa?

Zarządzanie i użytkowanie aplikacji Poradnia Atomed – Regeneracja jest bardzo proste – wszystko odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu, z którego obsługą nikt nie powinien mieć żadnych problemów. Klienci, którzy chcą skorzystać z tego programu lojalnościowego, w pierwszej kolejności muszą założyć konto w systemie, gdzie znajduje się unikalny kod. Podczas wizyty w poradni, wystarczy pokazać go obsłudze. Uzyskane punkty w programie lojalnościowym można wymieniać na atrakcyjne rabaty i nagrody. W LoyaltyClub specjalizujemy się w obsłudze programów lojalnościowych. Wszystkie nasze projekty powstają z myślą o firmach i ich potrzebach. Aplikację na telefon możemy dostosować wedle indywidualnych wymagań i preferencji.