Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla PB Dental APP - nowoczesnego zakładu stomatologicznego

31 stycznia, 2023

PB Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny zrzeszający doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i fachową poradą. Zakład mieści się w Tarnowie. Najważniejszym celem firmy jest zmiana podejścia pacjentów do leczenia stomatologicznego w Polsce. PB Dental również korzysta z programu lojalnościowego od LoyaltyClub!

System dla pacjentów gabinetu PB Dental

Jak podkreślają stomatolodzy z gabinetu stomatologicznego PB Dental, fachowe, rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta jest dla nich najważniejsze. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne w nawiązywaniu długoterminowych relacji, jest zaufanie. Aby to osiągnąć, PB Dental zdecydowało się skorzystać z usług LoyaltyClub.

Aplikacja dla PB Dental APP

Aplikacja lojalnościowa PB Dental APP to znakomity przykład nowoczesnej aplikacji B2C, którą mieliśmy okazję przygotować. Zaprojektowany przez nas dedykowany system lojalnościowy sprawił, że Klienci gabinetu stomatologicznego jeszcze chętniej korzystają z jego usług.

Co oferuje program lojalnościowy dla zakładu stomatologicznego PB Dental APP?

Dzięki aplikacji lojalnościowej PB Dental APP od Loyalty APP, gabinet stomatologiczny z Tarnowa może pochwalić się znacznie większym zainteresowaniem oferowanymi usługami. Aplikacja daje użytkownikom możliwość zbierania punktów i ich wymiany na atrakcyjne nagrody i rabaty. Dzięki temu Klienci dużo chętniej korzystają z usług stomatologicznych, a to oczywiście wiąże się z większym przychodem firmy.