Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Papaj Resort – nowa realizacja LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Papaj Resort to miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie uroki natury, malownicze klify i piaszczyste plaże. Hotel znajduje się w Jastrzębiej Górze, czyli spokojnym kurorcie, który co roku przyciąga turystów z całej Polski. Papaj Resort może pochwalić się również aplikacją lojalnościową stworzoną przez LoyaltyClub.

Papaj Resort – atrakcyjne karty dla stałych Klientów

Papaj Resort, podobnie jak wiele innych firm z branży turystycznej, ciągle stawia na rozwój i poszerzanie swojej sieci Klientów. Najlepszym tego dowodem jest urozmaicenie oferty o aplikację do kart lojalnościowych Papaj Resort. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, a jednocześnie niezwykle proste we wdrożeniu i późniejszym użyciu.

Jak działa aplikacja Papaj Resort?

Zarządzanie i obsługa programu lojalnościowego Papaj Resort odbywa się z poziomu panelu administracyjnego. Aplikacja umożliwia gościom resortu zbieranie punktów, które następnie mogą wymienić na korzystne rabaty lub nagrody. LoyaltyClub specjalizuje się w opracowywaniu atrakcyjnych programów lojalnościowych dla firm z różnych branż. Na naszym koncie znajduje się już wiele udanych realizacji – jedną z najnowszych jest aplikacja dla firmy oferującej pokoje gościnne na wynajem Papaj Resort. Karty lojalnościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu osób – dla firm jest to szansa na zacieśnienie relacji z Klientami i zachęcenie ich do ponownego skorzystania z usług.