Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla OMG w LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Na skorzystanie z oferty LoyaltyClub nie tak dawno zdecydował się również zakład fryzjerski OMG. Dołączył on do grona naszych Klientów, licząc na zwiększenie obrotów i poszerzenie sieci sprzedaży. Stworzona przez nas aplikacja lojalnościowa OMG to kolejny krok w rozwoju marki, prężnie działającej w branży Beauty.

Program lojalnościowy dla zakładu fryzjerskiego OMG

OMG to profesjonalny zakład fryzjerski działający na terenie Warszawy. Swoim Klientom oferuje usługi na najwyższym poziomie, które obejmują m.in. różnego rodzaju zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. LoyaltyClub może pochwalić się licznymi realizacjami. Program lojalnościowy OMG jest najlepszym przykładem tego, jak wiele korzyści może przynieść wdrożenie takiego systemu.

Aplikacja lojalnościowa OMG – jak to działa?

Korzystanie z aplikacji lojalnościowej OMG jest niezwykle proste. W pierwszej kolejności użytkownicy muszą wypełnić krótki formularz i potwierdzić swoją rejestrację. Po przejściu tych kroków można już zalogować się do aplikacji. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskują dostęp do automatycznie wygenerowanego kodu EAN, który należy pokazać obsłudze salonu w celu otrzymania punktów za skorzystanie z usługi.

Korzyści dla marki i Klientów

System lojalnościowy OMG to ogrom korzyści zarówno dla marki, jak i dla Klientów. Jest to idealny sposób na zbudowanie więzi z odbiorcami usług i zachęcenie ich do ponownego skorzystania z oferty. Użytkownicy mogą zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne kupony rabatowe lub nagrody.