Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Nurt Food&Club dla wyjątkowego klubu muzycznego

31 stycznia, 2023

Aplikacja lojalnościowa Nurt Food&Club to dedykowane narzędzie, opracowane przez LoyaltyClub. Jest to jedna z naszych najnowszych realizacji. Aplikacja umożliwia użytkownikom dołączenie do systemu lojalnościowego i zbieranie punktów za skorzystanie z usługi.

Nurt Food&Club – klub muzyczny nad rzeką

Nurt Food&Club to charyzmatyczna restauracja z wyjątkową atmosferą i bogatym menu. Umiejscowiona jest tuż nad rzeką, co dodaje jej dodatkowego uroku. Nurt Food&Club postanowił niedawno dołączyć do Klientów LoyaltyClub i skorzystać z możliwości, jakie oferuje wielofunkcyjna, rozbudowana aplikacja lojalnościowa.

Aplikacja w restauracji Nurt Food&Club

Dzięki dołączeniu do systemu lojalnościowego Nurt Food&Club, Klienci restauracji mają możliwość zbierania punktów za skorzystanie z usług firmy. Za pomocą aplikacji z łatwością można sprawdzić również aktualne menu i złożyć zamówienie, które można odebrać osobiście, lub które zostanie dostarczone prosto do domu Klienta. Aplikacja lojalnościowa Nurt Food&Club to zaawansowane narzędzie z niezliczoną liczbą możliwości.

Jak korzystać z aplikacji od LoyaltyClub?

Możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody lub zniżki jest możliwa po zarejestrowaniu się w aplikacji do kart lojalnościowych. W celu uzyskania dostępu do kodu kreskowego EAN, wymagane jest zalogowanie się do systemu. Podczas transakcji kod należy pokazać obsłudze restauracji, która go zeskanuje. Na tej podstawie automatycznie zostaną naliczone punkty.