Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Mr’ Jerry Restauracja – najnowsza realizacja LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Mr’ Jerry to restauracja w Nowym Sączu, która specjalizuje się w potrawach kuchni amerykańskiej i włoskiej. W ostatnim czasie właściciele lokalu zdecydowali się na wdrożenie u siebie naszego programu lojalnościowego.

Mr’ Jerry Restauracja – bogata oferta i atrakcyjna aplikacja

W ofercie restauracji Mr’ Jerry znajdziemy szeroką ofertę steków i burgerów. Jak przystało na restaurację w połowie włoską, nie mogło zabraknąć również wyśmienitych makaronów i pizzy. Bogata oferta to jednak nie wszystko, co do zaoferowania ma to miejsce. Na szczególną pochwałę zasługuje atrakcyjny system lojalnościowy, dzięki któremu goście restauracji mogą śledzić nowości w ofercie i największe promocje.

Aplikacja Mr’Jerry Restauracja – jak to działa?

Opracowana przez LoyaltyClub aplikacja Mr’ Jerry Restauracja cieszy się dużą popularnością wśród Klientów firmy. Użytkownikom najbardziej przypadła do gustu prosta i intuicyjna obsługa oraz system punktowy, w którym można je wymieniać na nagrody i kody rabatowe na kolejne zamówienia. Aby skorzystać z aplikacji do kart lojalnościowych, wystarczy zalogować się do systemu, gdzie znajduje się unikalny kod przypisany do każdego użytkownika.

Czy warto korzystać z programów lojalnościowych?

Program lojalnościowy to szansa na zwiększenie zasięgu marki, wypromowanie ją na rynku i pozyskanie nowych i stałych Klientów. Firmy, takie jak Mr’ Jerry Restauracja, coraz częściej korzystają z tego rozwiązania, ze względu na szereg niezliczonych korzyści, jakie oferuje.