Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla META – LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

META to sieć sklepów z obuwiem sportowym, która wystartowała w 2001 roku. Firma ta jest jednym z pierwszych Klientów LoyaltyClub. Dzięki temu od wielu lat może proponować swoim odbiorcom nie tylko produkty z najwyższej półki, lecz także rozbudowany program lojalnościowy, niosący za sobą mnóstwo korzyści.

Aplikacja dla sklepu z obuwiem sportowym – META

META działa na rynku od przeszło 20 lat. Jako jedna z pierwszych zaproponowała swoim Klientom obuwie, którego wcześniej nie można było znaleźć w innych sklepach obuwniczych. To marka, która stawia sobie cele i konsekwentnie dąży do ich osiągnięcia. Jednym z nich było zbudowanie mocnej relacji z Klientami, czego owocem jest stworzony przez nas system lojalnościowy.

Program lojalnościowy dla sklepu z obuwiem sportowym od LoyaltyClub

Stworzona przez LoyaltyClub, aplikacja dla sklepu z obuwiem sportowym META, to rozbudowany system kart lojalnościowych. Dzięki niemu Klienci sieci mogą zbierać punkty za zakup obuwia. Zebrane punkty można wymienić na atrakcyjne kupony rabatowe oraz nagrody. Program lojalnościowy dla sklepu z obuwiem sportowym META to dopracowana aplikacja, która pozwala być Klientom sieci na bieżąco z aktualnymi promocjami. To jednak przede wszystkim mobilne narzędzie do gromadzenia punktów za zakupy. W efekcie sieć sklepów, działająca na Dolnym Śląsku i nie tylko, może cieszyć się coraz większym gronem stałych Klientów, a także zwiększonymi zyskami.