Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Korpus Kadetów Kawalerii od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Korpus Kadetów Kawalerii to program szkoleniowy, w którym najważniejszą rolę odgrywa tradycja dawnych korpusów kadetów. Osoby, które chcą skorzystać z programu, mają od niedawna możliwość dołączenia do atrakcyjnego systemu lojalnościowego. Wszystko to za sprawą aplikacji Korpus Kadetów Kawalerii od LoyaltyClub.

Korpus Kadetów Kawalerii – system punktowy dla wolontariuszy

System lojalnościowy, który ostatnio wdrożył u siebie Korpus Kadetów Kawalerii, to wiele możliwości dla wszystkich wolontariuszy. Członkowie klubu lojalnościowego mogą zbierać punkty, które następnie wymienia się na naukę jazdy konnej w formule kawaleryjskiej, obozy, rajdy, sprzęt jeździecki i wiele innych równie atrakcyjnych nagród.

Jak działa aplikacja dla Korpus Kadetów Kawalerii?

Chcąc rozpocząć korzystanie z aplikacji lojalnościowej Korpus Kadetów Kawalerii, opracowanej przez LoyaltyClub, w pierwszej kolejności należy założyć konto w systemie. Po udanej rejestracji i zalogowaniu się, wolontariusz otrzymuje unikalny kod EAN, na podstawie którego przyznawane są punkty. Obsługa programu lojalnościowego jest niezwykle prosta. Wszystko to za sprawą czytelnego i intuicyjnego interfejsu.

Programy lojalnościowe zachętą dla nowych i stałych Klientów

Na programy lojalnościowe decyduje się coraz większa liczba firm, czego najlepszym dowodem jest ogromna liczba realizacji, którymi może pochwalić się LoyaltyClub. Opracowywanie wielofunkcyjnych aplikacji to nasza specjalność. Programy lojalnościowe dla firm to gwarancja większego zainteresowania ofertą marki i efektywnej promocji.