Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Kopalnia Kawy – nowość od LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Nasz nowy produkt z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kawy. To aplikacja, która powstała na zlecenie kawiarni sprzedającej najwyższej jakości napoje kawowe. Robiąc zakupy w sklepie lub kupując swoją ulubioną kawę na wynos, Klienci należący do programu lojalnościowego mogą zdobyć punkty, a następnie wymienić je na kupony zniżkowe lub upominki.

Kopalnia Kawy w systemie LoyaltyClub

Kopalnia Kawy to jednocześnie kawiarnia, palarnia kawy oraz sklep mieszczący się w Bełchatowie. Właściciel przedsiębiorstwa zdecydował się na skorzystanie z naszych usług, co zaowocowało powstaniem aplikacji lojalnościowej kawiarni.

Na czym polega program lojalnościowy dla kawiarni?

Programy lojalnościowe dla firm działają na bardzo prostych zasadach. Użytkownicy pobierają aplikację, a następnie się w niej logują. Na ekranie startowym od razu dostępny jest unikalny kod kreskowy, który służy do naliczania punktów za pieniądze wydane w kawiarni.

Karty lojalnościowe – korzyści dla firmy

Programy lojalnościowe LoyaltyClub to korzyści dla Klientów, ale również dla firmy. Stanowią one szanse na rozwój poprzez zyskanie nowych odbiorców usług oraz umocnienie więzi z osobami regularnie odwiedzającymi kawiarnię Kopalnia Kawy. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacj systemu, tak aby w pełni odpowiadał potrzebom smakoszy najlepszej kawy.