Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Husa Bikes – nowy system w LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Husa Bikes to rodzinna firma, która na rynku obecna jest już od 17 lat. W jej ofercie można znaleźć elektryczne i drewniane hulajnogi oraz bambusowe rowery, które cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów. Husa Bikes to kolejna firma, która wdrożyła ostatnio u siebie program lojalnościowy od LoyaltyClub.

Program lojalnościowy – Husa Bikes i najnowsza aplikacja

Jako LoyaltyClub mieliśmy przyjemność opracować wiele systemów lojalnościowych dla firm. Jednym z nich jest dedykowana aplikacja dla serwisu rowerowego Husa Bikes. Została ona zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy korzystają z oferty marki.

Jak działa aplikacja lojalnościowa dla Husa Bikes?

Działanie aplikacji lojalnościowej Husa Bikes jest niezwykle proste, pomimo tego, że jest to bardzo zaawansowane narzędzie, oferujące szereg niezliczonych możliwości, zarówno po stronie Klientów, jak i samej marki. Użytkownicy programu lojalnościowego od LoyaltyClub podczas robienia zakupów w Husa Bikes, mają możliwość zbierania punktów. Po zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, można je wymienić na nagrody lub atrakcyjne kody rabatowe.

Programy od LoyaltyClub – dlaczego warto?

Jesteśmy specjalistami w obsłudze programów lojalnościowych. Możemy pochwalić się licznymi udanymi realizacjami, które zagwarantowały Klientom znacznie większe przychody i rozszerzoną sieć sprzedaży. Nasze programy to gwarancja efektywnej promocji marki, ułatwionego kontaktu z Klientami i poszerzenia swoich zasięgów.