Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Hermosa Clinica – system punktowy dla stałych Klientów

31 stycznia, 2023

Hermosa Clinica to firma działająca w obszarze beauty, która postanowiła skorzystać z naszego programu lojalnościowego dla firm. Hermosa Clinica powstała na bazie kliniki depilacji. Jest to miejsce, w którym szczególny nacisk kładzie się na relaksującą atmosferę, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii.

Hermosa Clinica – aplikacja dla nowoczesnej kliniki beauty

Hermosa Clinica z Bielska-Białej to klinika oferująca swoim Klientom nowoczesne usługi na bardzo wysokim poziomie. Marka stawia przede wszystkim na innowacyjność i podążanie za aktualnymi trendami. Najlepszym tego dowodem, jest wdrożenie przez nią programu lojalnościowego, który jest ogromną zachętą do skorzystania z usług, zarówno dla stałych, jak i zupełnie nowych Klientów.

Jak działają systemy od LoyaltyClub?

Korzystanie z aplikacji wymaga założenia konta i zalogowania się do systemu. W ten sposób użytkownik uzyskuje dostęp do specjalnie wygenerowanego kodu EAN, który należy pokazać obsłudze kliniki beauty, podczas realizowania transakcji. Na tej podstawie otrzymuje on punkty, które następnie może wymienić na nagrody lub kody rabatowe.

Aplikacja Hermosa Clinica – nowe możliwości dla obu stron

Systemy lojalnościowe, takie jak Hermosa Clinica, to ogrom korzyści dla marki i użytkowników. Klienci zachęcani atrakcyjnymi cenami, łatwiejszym dostępem do poszczególnych produktów i możliwością zdobywania nagród, chętniej korzystają z usług marki, jednocześnie wpływając na zwiększenie jej obrotów.