Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla GREGOR BAU REMONTY – nowe wdrożenie od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

GREGOR BAU REMONTY dołączył do grona Klientów systemu lojalnościowego od LoyaltyClub. To firma z branży remontowo-budowlanej, która działa na rynku już od 2008 roku. Gwarantuje ona najwyższą jakość usług, realizowaną przez specjalistów w swojej dziedzinie.

Program lojalnościowy dla firm – sposób na zbudowanie więzi z Klientami

W branży budowlano-remontowej szczególnie trudno o zdobycie zaufania wśród Klientów. Z tym problemem doskonale poradziła sobie firma GREGOR BAU REMONTY, która zdecydowała się skorzystać z usług LoyaltyClub. Opracowaliśmy dla niej aplikację lojalnościową, umożliwiającą użytkownikom zbieranie punktów, które następnie można wykorzystać podczas zakupów materiałów budowlanych i wykończeniowych dla domu lub firmy.

Aplikacja GREGOR BAU REMONTY – jak to działa?

Każdy Klient firmy GREGOR BAU REMONTY, który chce dołączyć do programu lojalnościowego od LoyaltyClub, musi zarejestrować się w systemie. Logowanie następuje za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, w której znajduje się unikalny kod, przypisany do konta. Wystarczy pokazać go obsłudze podczas robienia zakupów, a po zeskanowaniu, punkty zostaną przyznane automatycznie.

Systemy lojalnościowe dla nowoczesnych firm

Systemy lojalnościowe kojarzą się przede wszystkim z prestiżem i renomą. Decydują się na nie firmy, które nie lubią pozostawać w tyle. Wdrożenie programu lojalnościowego dla firm to gwarancja lepszej integracji z Klientami, zwiększonego zaufania, a koniec końców – większych przychodów i zasięgów marki.