Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Exshape od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

Exshape to prężnie rozwijająca się firma z branży fitness, która swoim Klientom ma do zaoferowania pakiet innowacyjnych usług. Wśród nich bardzo dużą popularnością cieszy się elektrostymulacja mięśni i krioterapia. Firma Exshape korzysta z atrakcyjnego systemu lojalnościowego od LoyaltyClub, z którym naprawdę warto się zapoznać.

Bogata oferta usług z aplikacją Exshape

Dzięki wdrożeniu programu lojalnościowego, Exshape może pochwalić się większym zainteresowaniem swoimi usługami. Użytkownicy należący do klubu, mają dostęp do dedykowanej aplikacji, w której w łatwy sposób mogą zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami. Jednak to, co najbardziej zachęca Klientów, do skorzystania z aplikacji Exshape, to system punktów, w którym można wymieniać je na różnego nagrody i kody zniżkowe.

Jak działa najnowsza aplikacja Exshape od LoyaltyClub?

Najnowsza aplikacja Exshape od LoyaltyClub wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu jej obsługa jest niezwykle prosta. Użytkownik, który chce skorzystać z programu lojalnościowego, musi pobrać aplikację, założyć w niej konto, a następnie zalogować się. Po przejściu tych etapów, uzyskuje on dostęp do kodu EAN, na podstawie którego przyznawane są punkty.

Aplikacje do LoyaltyClub sposobem na zwiększenie obrotów

Programy lojalnościowe dla firm to szereg korzyści dla dwóch stron – zarówno dla Klientów, jak i dla marki. Użytkownicy aplikacji mogą liczyć na atrakcyjne ceny, liczne promocje i nagrody, natomiast firmy na diametralne zwiększenie obrotów. Jest to również doskonała opcja na wypromowanie swojej marki na rynku.