Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla EXPERTmania NAGRADZAnia od LoyaltyClub

31 stycznia, 2023

MS Expert to sklep, który zajmuje się sprzedażą wielu innych profesjonalnych produktów budowlanych. W ostatnim czasie firma skorzystała z oferty LoyaltyClub – stworzyliśmy dla niej aplikację lojalnościową EXPERTmania NAGRADZAnia, która umożliwia Klientom zbieranie punktów.

EXPERTmania NAGRADZAnia – karta od LoyaltyClub

MS Expert to firma, która poza ofertą dla prywatnych Klientów, może pochwalić się również doświadczeniem w kompleksowym zaopatrzeniu firm dociepleniowych. Karta lojalnościowa od Loyalty Club została więc zaprojektowana tak, aby sprostać potrzebom zarówno Klientom B2C, jak i innym firmom, prężnie działającym w branży budowlanej.

Jak działa aplikacja EXPERTmania NAGRADZAnia?

W aplikacji do kart lojalnościowych EXPERTmania NAGRADZAnia Klienci sklepu mają możliwość zdobywania punktów, a następnie ich wymiany na nagrody lub rabaty. Po rejestracji i zalogowaniu się do systemu, użytkownik ma dostęp do unikalnego kodu EAN, który podczas dokonywania zakupów, należy pokazać obsłudze sklepu.

Karty lojalnościowe LoyaltyClub – Klienci zawsze będą na bieżąco!

Dzięki aplikacji lojalnościowej EXPERTmania NAGRADZAnia Klienci marki mogą być na bieżąco z aktualnościami i zniżkami. Każdy ich zakup nagradzany jest punktami, które można następnie wymieniać na interesujące nagrody rzeczowe i specjalne rabaty. Użytkownicy programu lojalnościowego są informowani o każdej promocji i w wygodny sposób mogą przeglądać aktualną ofertę.