Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Delicious Cafe – jeszcze więcej stałych Klientów!

31 stycznia, 2023

Delicious Cafe to unikatowa kawiarnia, która przyciąga osoby, ceniące wyjątkowe miejsca i niepowtarzalny smak kawy. Wybierając się do Delicious Cafe, można liczyć na fantastyczną atmosferę, przyjemne otoczenie, najwyższą jakość obsługi i atrakcyjny program lojalnościowy od LoyaltyClub.

Program dla firmy Delicious Cafe

W LoyaltyClub mieliśmy ostatnio przyjemność opracować innowacyjny system lojalnościowy dla kawiarni Delicious Cafe. Najnowsza aplikacja stała się kluczem do sukcesu marki. Dzięki niej firma zyskała wielu nowych Klientów, którzy teraz znacznie chętniej wracają do tego unikatowego miejsca na mapie Komornik.

Jak używać aplikacji Delicious Cafe?

Obsługa programu lojalnościowego, który opracowaliśmy dla Delicious Cafe jest bardzo prosta. Użytkownicy w pierwszej kolejności muszą zarejestrować się w systemie. Po udanej rejestracji i zalogowaniu, uzyskują oni dostęp do unikalnego kodu, który należy pokazać obsłudze podczas transakcji. Po szybkiej identyfikacji kodu, automatycznie przyznawane są punkty, które następnie można dowolnie wymieniać na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

LoyaltyClub – zaufanie wśród Klientów

Programy lojalnościowe, które opracowujemy w LoyaltyClub to sprawdzony sposób na zdobycie zaufania wśród swoich stałych Klientów i zatrzymanie ich na dłużej. Wdrożenie takiego systemu każdej firmie przyniesie wymierne korzyści. Mowa tu przede wszystkim o zwiększeniu sieci sprzedaży i skutecznej promocji na rynku branży.