Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla BILLY’S FAMILY – nowość w Loyalty Club

31 stycznia, 2023

BILLY’S FAMILY to restauracja, w której ofercie znaleźć można dania i przysmaki w amerykańskim stylu. Jest to miejsce, które powstało z myślą o miłośnikach amerykańskiej kuchni, stylu i tradycji. Wśród najnowszych realizacji LoyaltyClub znajduje się program lojalnościowy stworzony specjalnie dla tego lokalu.

Aplikacja dla BILLY’S FAMILY od LoyaltyClub

LoyaltyClub może pochwalić się ogromną liczbą udanych realizacji, które zagwarantowały firmom większą liczbę Klientów i większe zyski. Jedną z nich jest aplikacja zaprojektowana dla restauracji BILLY’S FAMILY. Marka postanowiła dołączyć do grona naszych Klientów i jak sama wskazuje, był to strzał w dziesiątkę!

Jak działa aplikacja BILLY’S FAMILY?

System lojalnościowy wyróżnia się bardzo intuicyjnym interfejsem, z którego obsługą nikt nie powinien mieć problemu. Po zalogowaniu się w aplikacji, użytkownik otrzymuje dostęp do kodu EAN. Po zeskanowaniu go przez obsługę restauracji, punkty automatycznie pojawią się na jego koncie. Można je następnie wymienić na nagrody, zniżki i wiele innych atrakcyjnych bonusów.

Obsługa programów lojalnościowych – jeszcze więcej korzyści i możliwości

Instalacja aplikacji lojalnościowej BILLY’S FAMILY to zupełnie nowe możliwości zarówno dla gości restauracji, jak i samej marki. Nowoczesne rozwiązanie, które opracowało LoyaltyClub, zostało przygotowane wprost pod wymagania Klienta. Zostało ono stworzone w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Restauracja może liczyć na wzrost nowych i stałych Klientów, a tym samym znacznie większy dobowy obrót.