Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Bellamed – nowość w LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Do programu lojalnościowego LoyaltyClub właśnie dołączyła Klinika Medycyny Estetycznej Bellamed. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji, Klienci korzystający z usług firmy mogą zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody w postaci kuponów zniżkowych.

Aplikacja lojalnościowa dla Kliniki Medycyny Estetycznej Bellamed

Naszym nowym Klientem została Klinika Medycyny Estetycznej Bellamed zlokalizowana w Elblągu. To miejsce, w którym można wykonać szereg specjalistycznych zabiegów. Aplikacja do kart lojalnościowych daje Klientom znacznie więcej korzyści, co zachęca do częstszego korzystania z usług. Dla firmy oznacza to wzrost sprzedaży i umacnianie marki na rynku.

Programy lojalnościowe dla firm LoyaltyClub – co daje Aplikacja Lojalnościowa Bellamed

System lojalnościowy Bellamed daje użytkownikom możliwość dołączenia do klubu stałego Klienta. Oznacza to dostęp do aktualnych promocji, zniżek oraz ofert specjalnych. Dodatkowo na start każdy użytkownik aplikacji dostaje kupon zniżkowy o wartości 5%.

Obsługa programów lojalnościowych – Aplikacja Lojalnościowa Bellamed

Aplikacja lojalnościowa kliniki medycyny estetycznej Bellamed może być łatwo modyfikowana poprzez zmianę zasad programu lojalnościowego lub dodawanie nowych kuponów zniżkowych. Czynności te wykonuje się za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania, do którego dostęp ma właściciel firmy lub inna upoważniona osoba.