Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla Animals – nasz nowy produkt dla sklepu zoologicznego

24 lutego, 2023

Rezultatem jednej z naszych najnowszych współprac jest Aplikacja Lojalnościowa Animals. Powstała na życzenie sklepu zoologicznego, którego tradycja liczy już ponad 30 lat. Teraz dzięki programowi lojalnościowemu LoyaltyClub klienci Animals mogą zakupić artykuły dla swoich pupilów z atrakcyjnymi zniżkami.

Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody z kartami lojalnościowymi w telefonie

Sieć sklepów Animals oferuje bogaty wybór artykułów dla zwierząt domowych. Klienci, którzy pobrali aplikację do kart lojalnościowych, za każde wydane w sklepie zoologicznym pieniądze otrzymują punkty. Następnie mogą wymienić je na atrakcyjne kody zniżkowe do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych LoyaltyClub

Właściciele firm, którzy korzystają z tworzonych przez nas aplikacji mogą je dowolnie personalizować, tak aby były w pełni kompatybilne z ich biznesem. Wszelkie zmiany wprowadza się poprzez intuicyjny i wygodny w obsłudze panel zarządzania.

Aplikacja lojalnościowa Animals – korzyści

Aplikacja Lojalnościowa sklepu zoologicznego to idealny sposób na budowanie silnych relacji ze stałymi Klientami oraz przyciąganie nowych zainteresowanych osób. Dzięki temu marka może jeszcze bardziej rozwijać potencjał i umacniać swoje stanowisko na rynku.