Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

ALE ANIMALE – nowy program lojalnościowy LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

ALE ANIMALE to polska sieć specjalistycznych sklepów zoologicznych, która oferuje produkty najwyższej jakości, dedykowane dla zwierząt domowych. Zespół Ale Animale tworzą profesjonaliści, dla których najważniejsze jest poszerzanie wiedzy i rozwój firmy. To właśnie dlatego sieć ta dołączyła do grona naszych Klientów. Program lojalnościowy to krok ku lepszej relacji z Klientami i obopólnych korzyści.

System zaprojektowany dla ALE ANIMALE

Aplikacja do kart lojalnościowych ALE ANIMALE zapewnia Klientom sieci dostęp do najświeższych informacji, dotyczących aktualnych promocji, które zawarte są w gazetkach promocyjnych. Oprogramowanie zawiera również wykaz wszystkich punktów handlowych sieci. W każdej z nim można korzystać z programu lojalnościowego.

Jak działa program stworzony dla ALE ANIMALE?

Karty lojalnościowe w telefonie umożliwiają Klientom sieci sklepów zoologicznych ALE ANIMALE zbieranie punktów. Podczas każdych zakupów ich konto uzupełniane jest o odpowiednią liczbę punktów. Następnie można je wymienić na kody rabatowe czy nagrody, a wszystko to z poziomu aplikacji mobilnej. ALE ANIMALE to sieć ponad 20 sklepów zoologicznych, które przyciągają masę Klientów swoją rozbudowaną ofertą, a także wiedzą i doświadczeniem na temat zwierząt domowych. Dzięki LoyaltyClub, ALE ANIMALE stało się również miejscem, w którym Klienci mogą czerpać liczne korzyści podczas robienia zakupów. Przekłada się to większy sukces sieci.