Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja dla sklepu motoryzacyjnego GARAGE

31 stycznia, 2023

Sklep motoryzacyjny GARAGE to owoc współpracy Precision Garage i Petit Garage. W ofercie sklepu można znaleźć szeroką gamę części samochodowych, akcesoria motoryzacyjne i wiele innych produktów. Dużą zachętą dla Klientów jest również możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu lojalnościowego, opracowanego przez LoyaltyClub.

Sklep motoryzacyjny GARAGE z aplikacją dla stałych klientów

Sklep motoryzacyjny GARAGE, zlokalizowany na terenie Gorlic, oferuje swoim Klientom najwyższej jakości akcesoria tuningowe, profesjonalne kosmetyki i akcesoria do jazdy w terenie. Od niedawna decydując się na zakup któregoś z tych produktów, Klienci mają możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na atrakcyjne nagrody. Wszystko to za sprawą nowoczesnego programu lojalnościowego.

Jak działa aplikacja w sklepie GARAGE?

W celu skorzystania z aplikacji do kart lojalnościowych od LoyaltyClub, użytkownik musi założyć konto i zalogować się w systemie. W panelu aplikacji wyświetli się unikalny kod kreskowy EAN, który należy pokazać obsłudze sklepu GARAGE podczas robienia zakupów. Użytkownikowi programu automatycznie nabijane są punkty, które następnie może wymienić na różne kody promocyjne.

LoyaltyClub – gwarancja rozszerzonej sieci sprzedaży

Systemy lojalnościowe pojawiają się coraz częściej w różnych firmach. Wystarczy zapoznać się z naszymi realizacjami, aby zdać sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością cieszą się tego typu aplikacje dla Klientów. Przynoszą one naprawdę wiele korzyści, które zauważalne będą niemal od razu po wdrożeniu systemu.