Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja 2Z Studio — aplikacja salonu fryzjerskiego od LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Aplikacja lojalnościowa 2Z Studio to nasz nowy produkt wykonany dla salonu fryzjerskiego zlokalizowanego w Warszawie. 2Z Studio skupia najlepszych fachowców, którzy przeprowadzają usługi na najwyższym poziomie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki dołączeniu do programu lojalnościowego firma może być bliżej swoich stałych Klientów i odwdzięczyć się im za lojalność.

Karty lojalnościowe – korzyści dla firmy

Dzięki aplikacji do kart lojalnościowych firma cieszy się dużym zaufaniem stałych Klientów, przyciąga nowe osoby oraz buduje pozytywny wizerunek. Dodatkowo jest to doskonały sposób na informowanie o aktualnych promocjach i nowościach poprzez funkcje powiadomienia PUSH.

Karty lojalnościowe w telefonie – co zyskują klienci?

Korzystanie z kart lojalnościowych 2Z Studio i zbieranie punktów podczas zakupów daje Klientom możliwość wymiany ich na korzystne kupony rabatowe i nagrody np. darmowe produkty do pielęgnacji włosów.

Obsługa programów lojalnościowych – 2Z Studio

Aplikacja lojalnościowa salonu fryzjerskiego 2Z Studio jest przejrzysta i łatwa w użytkowaniu. Aby rozpocząć zbieranie punktów, należy pobrać oprogramowanie, a następnie się zarejestrować. Unikalny kod kreskowy niezbędny do naliczenia punktów utworzy się automatycznie. Można go znaleźć po zalogowaniu się do aplikacji.