Panel
administracyjny

Zarządzaj aplikacją lojalnościową i decyduj co ma się w niej znaleźć. Sam możesz ustalać reguły i zasady, dodawać nagrody, tworzyć kupony i wysyłać powiadomienia. Wszystko wykonasz w panelu administracyjnym!

Panel
administracyjny

Zarządzaj aplikacją lojalnościową i decyduj co ma się w niej znaleźć. Sam możesz ustalać reguły i zasady, dodawać nagrody, tworzyć kupony i wysyłać powiadomienia. Wszystko wykonasz w panelu administracyjnym!

Loyalty Club to najbardziej zaawansowane rozwiązanie na rynku

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

Teraz ta sama rewolucja ma miejsce na rynku aplikacji mobilnych i aplikacje staną się jeszcze bardziej powszechne. Jednocześnie wprowadzony przez nas mechanizm nazwać można kompromisem ekonomicznym, ponieważ nie jest tak drogi jak budowanie aplikacji od samego początku.

Zapoznaj się z funkcjami panelu do zarządzania Twoją aplikacją

Intuicyjny panel
administracyjny

Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby kontrolować i tworzyć swoją aplikację! Od dziś Twoja praca będzie łatwa i przyjemna!

Kreator wyglądu
aplikacji

Kilka kliknięć i Twoja aplikacja wygląda dokładnie tak, jak chcesz! Baw się kolorami, dobieraj szablony i ciesz się z natychmiastowych efektów!

Zakładanie kampanii
lojalnościowej

Generujesz kampanię pozwalającą na zbieranie punktów na mobilnej karcie lojalnościowej. Użytkownik aplikacji, Twój Klient, po zebraniu odpowiedniej liczby punktów może zamówić kupon promocyjny będący nagrodą za jego lojalność.

Wszystko
w chmurze

Nowoczesny biznes potrzebuje przestrzeni, a u nas jest ona nieograniczona. Nielimitowane miejsce na dane Twojej aplikacji, a także dostęp do panelu z przeglądarki internetowej pozwala na pracę z dowolnego miejsca!

Zaawansowane
statystyki

Kontroluj swoje działania w oparciu o system statystyk. To idealne rozwiązanie, które sprawi, że będziesz jeszcze bliżej swojego klienta!

Rozbudowana
pomoc

W dowolnym momencie pracy nad aplikacją, możesz skorzystać z przydatnych podpowiedzi, które rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości!

Dlaczego warto...

Obsługa programów lojalnościowych

W dzisiejszych czasach każdy z nas ma w kieszeni smartfona i dotyczy to nie tylko młodzieży, ale także dorosłych, seniorów, a nawet dzieci. Nieustannie rozwijająca się technologia daje nam możliwość wprowadzania coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie. Na swój telefon możesz pobrać aplikację przypominającą Ci o piciu wody, planującą jadłospis na cały tydzień lub umożliwiającą rozgrywkę szachową online z przyjacielem. Zatem dlaczego nie zastąpić plastikowych kart lojalnościowych mobilną aplikacją? Już od kilku lat dużą popularnością cieszą się mobilne programy lojalnościowe, które są gwarancją wielu korzyści zarówno dla firmy, jak i konsumenta. W Loyalty Club zajmujemy się kompleksową obsługą programów lojalnościowych, które są jedną z najnowocześniejszych metod nawiązywania długotrwałej więzi z klientem. Stworzyliśmy od podstaw program lojalnościowy na miarę potrzeb Twojej firmy, uwzględniając wiele funkcji dodatkowych. Niezależnie od tego, czy zarządzasz dużą firmą, czy jesteś małym przedsiębiorcą, wybór mobilnego systemu lojalnościowego to zmiana na lepsze dla każdego rodzaju działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tworzenie programów lojalnościowych

Jako Loyalty Club jesteśmy pionierami w dziedzinie tworzenia programów lojalnościowych dla małych i dużych firm. To, co wyróżnia Loyalty Club to indywidualne podejście do każdego klienta — analizujemy potrzeby firmy, a także ustalamy cele, jakie chcemy osiągnąć za pomocą systemu lojalnościowego. Dzięki temu możemy wspólnie zaprojektować mobilny program lojalnościowy, który będzie korzystnym rozwiązaniem dla Twojej działalności. Na etapie tworzenia programów lojalnościowych masz możliwość wyboru unikatowych funkcji w aplikacji, które sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej użyteczna dla Twoich konsumentów. Może to być mobilna gazetka z przecenionymi produktami, katalog nagród lub możliwość zakupów poprzez aplikację. Takie funkcje z pewnością docenią Twoi klienci, a Ty będziesz mógł cieszyć się zwiększonymi zyskami ze sprzedaży. Dbamy również o to, aby sama aplikacja była prosta w obsłudze i intuicyjna, a także przyjazna dla oka, co ma pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Udostępnienie klientom nowoczesnego programu lojalnościowego to pierwszy krok do zmian na lepsze w Twojej firmie, który może przynieść długofalowe korzyści dla Ciebie i Twoich konsumentów.

Zarządzanie programem lojalnościowym

Stworzenie prostego i estetycznego mobilnego programu lojalnościowego to połowa sukcesu. Kolejnym etapem jest umiejętne i efektywne zarządzanie programem lojalnościowym, aby jego użytkowanie przez klientów przynosiło efekty. Funkcjonalna aplikacja powinna być prosta i intuicyjna nie tylko od strony konsumenta, ale także jej administratora. Panel do zarządzania aplikacją da Ci wiele możliwości, które pozwolą Twojej firmie czerpać jeszcze więcej korzyści z systemu lojalnościowego. Z panelu administracyjnego wprowadzisz zarówno drobne, estetyczne zmiany dotyczące wyglądu samej aplikacji, jak i te nieco bardziej zaawansowane, związane np. z rozpoczęciem kampanii lojalnościowej. Nie są to jednak wszystkie możliwości, jakie daje panel administracyjny — zaliczamy do nich także dostęp do statystyk, które są kluczowe w kwestii sprzedaży. Zapewniamy, że zarządzanie programem lojalnościowym jest równie proste co korzystanie z niego, dlatego nie wahaj się i zamów mobilny program lojalnościowy już dziś!

Innowacyjne rozwiązanie

Programy lojalnościowe to niezwykle korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Sami jednak wiemy, że pomieszczenie wszystkich kart lojalnościowych do ulubionych sklepów czy punktów gastronomicznych w portfelu stanowi nie lada wyzwanie. Z tego względu coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na mobilne programy lojalnościowe. Jakie są ich zalety? Przede wszystkim mobilną kartę lojalnościową Twój klient ma zawsze przy sobie — w końcu nikt z nas nie rusza się na zakupy bez smartfona. Dzięki temu Twoi stali klienci będą mogli zbierać punkty i wygrywać nagrody, a Ty zwiększysz sprzedaż! Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki możliwości zarządzania programem lojalnościowym z poziomu panelu administracyjnego. To Ty ustalasz system nagród, wyróżniasz produkty w promocyjnych gazetkach, a także śledzisz statystyki sprzedaży i wyciągasz wnioski. Duża dowolność i szereg innowacyjnych funkcji sprawia, że rozwiązania Loyalty Club to korzystna propozycja dla każdej firmy, niezależnie od branży, w jakiej działa. Zarządzaj programem lojalnościowym na własnych zasadach i ciesz się rosnącymi zyskami ze stałych klientów!

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych

Czy wiesz, że aż 75% uczestników programów lojalnościowych wybiera produkty sugerowane przez mobilne programy lojalnościowe? Z kolei aż 73% uczestników decyduje się na zakup produktów promocyjnych, które zobaczy np. w gazetce w aplikacji, mimo że wcześniej takiego zakupu nie planowało. Są to niezaprzeczalne dowody na to, że program lojalnościowy daje efekty i przynosi korzyści nie tylko konsumentom, ale także przedsiębiorstwu. Możliwe jest to jednak dzięki kompleksowej obsłudze programów lojalnościowych, czyli regularnemu wprowadzaniu korzystnych zmian, nowych rozwiązań i kampanii lojalnościowych dla swoich klientów. Loyalty Club daje Ci dużą dowolność, jeśli chodzi o tworzenie i zarządzanie aplikacją, dzięki czemu możesz stworzyć program na miarę Twoich potrzeb i Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep spożywczy, butik czy sieć hoteli, Loyalty Club spełni wszystkie Twoje wymagania! Zmieniaj zasady, dodawaj nagrody, umieszczaj promocje i uruchamiaj nowe funkcje, kiedy tylko chcesz!

Mobilny system lojalnościowy na miarę Twoich potrzeb!

Masz sprecyzowane wymagania, jakie kryteria powinien spełniać Twój system lojalnościowy? Loyalty Club spełni je wszystkie! Szereg innowacyjnych funkcji i prosta obsługa programu lojalnościowego to jego główne zalety. Dzięki mobilnej aplikacji Twoi klienci będą mieć swoją kartę lojalnościową zawsze przy sobie, a więc korzystać z benefitów, jakie daje ona przy każdych zakupach lub skorzystaniu z usług. Ty z kolei nawiążesz długotrwałą więź z klientem, jednocześnie zwiększając obroty. Zarówno klient, jak i Ty sam możecie korzystać z aplikacji gdziekolwiek jesteście — wszystkie dane znajdują się w chmurze, dlatego jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Gwarantujemy, że obsługa programu lojalnościowego zarówno przez smartfon, jak i komputer jest banalnie prosta! Jeśli jednak napotkasz pewne trudności, zawsze możesz skorzystać z panelu POMOC, gdzie znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące zarządzania programem lojalnościowym. Bądź zawsze o krok przed konkurencją, korzystając z innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie. Twoi konsumenci z pewnością docenią korzyści, jakie daje im uczestnictwo w programie lojalnościowym, a Ty zaczniesz zarabiać na stałych klientach. Przekonaliśmy Cię? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu — chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

+48 609 633 907