Panel administracyjny

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

Teraz ta sama rewolucja ma miejsce na rynku aplikacji mobilnych i aplikacje staną się jeszcze bardziej powszechne. Jednocześnie wprowadzony przez nas mechanizm nazwać można kompromisem ekonomicznym, ponieważ nie jest tak drogi jak budowanie aplikacji od samego początku.

Zapoznaj się funkcjami panelu do zarządzania Twoją aplikacją

INTUICYJNY PANEL
ADMINISTRACYJNY

Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby kontrolować i tworzyć swoją aplikację! Od dziś Twoja praca będzie łatwa i przyjemna!

KREATOR WYGLĄDU
APLIKACJI

Kilka kliknięć i Twoja aplikacja wygląda dokładnie tak, jak chcesz! Baw się kolorami, dobieraj szablony i ciesz się z natychmiastowych efektów!

ZAKŁADANIE KAMPANII LOJALNOŚCIOWEJ

Generujesz kampanię pozwalającą na zbieranie punktów na mobilnej karcie lojalnościowej. Użytkownik aplikacji, Twój Klient, po zebraniu odpowiedniej liczby punktów może zamówić kupon promocyjny będący nagrodą za jego lojalność.

WSZYSTKO
W CHMURZE

Nowoczesny biznes potrzebuje przestrzeni, a u nas jest ona nieograniczona. Nielimitowane miejsce na dane Twojej aplikacji, a także dostęp do panelu z przeglądarki internetowej pozwala na pracę z dowolnego miejsca!

ZAAWANSOWANE
STATYSTYKI

Kontroluj swoje działania w oparciu o system statystyk. To idealne rozwiązanie, które sprawi, że będziesz jeszcze bliżej swojego klienta!

ROZBUDOWANA
POMOC

W dowolnym momencie pracy nad aplikacją, możesz skorzystać z przydatnych podpowiedzi, które rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości!

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 60.700zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved