Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Wypoczynek na najlepszych warunkach z aplikacją lojalnościową Kocierz Hotel & SPA

04 lipca, 2023

Kocierz Hotel & SPA rozwija swoje możliwości i oferuje klientom program lojalnościowy, który zapewnia dostęp do rabatów oraz zniżek. Sprawdź, na jakie korzyści można liczyć z rozwiązaniami od LoyaltyClub.

System lojalnościowy w Kocierz Hotel & SPA

Przygotowaliśmy system lojalnościowy dla Kocierz Hotel & SPA, który zapewnia dodatkowe możliwości dla klientów i w pełni łączy się z istniejącą ofertą firmy. Warto zaznaczyć, że dzięki naszej aplikacji można bez problemu zarządzać członkostwem w programie „Zaraz Wracam” obsługiwanym przez hotel, a także uzyskać informacje o noclegach, dostępnych promocjach czy sezonowych atrakcjach. Dzięki temu górski wypoczynek może stać się jeszcze bardziej komfortowy.

Jak działa program lojalnościowy Kocierz Hotel & SPA?

Aplikacja lojalnościowa hotelu zapewnia dostęp do rabatów i zniżek. Korzystając z programu, można zdobywać promocje na noclegi, posiłki oraz różnego rodzaju usługi. To idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych urlopem w Beskidzie Małym, a w szczególności dla stałych bywalców hotelu Kocierz Hotel & SPA.

Co daje aplikacja lojalnościowa hotelu?

Wykonana przez nas aplikacja lojalnościowa hotelu umożliwia dostęp do oferty Kocierz Hotel & SPA, aktualnych promocji, ciekawych ofert oraz do aktualności czy nowości. Jest to również wygodny i przejrzysty sposób na zarządzanie swoimi rezerwacjami.