Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Oszczędności dla miłośników zwierząt z aplikacją lojalnościową KarmyDla

04 lipca, 2023

Dla wszystkich miłośników zwierząt powstała program lojalnościowy sklepu zoologicznego. Przygotowaliśmy system dla firmy KarmyDla, który umożliwia informowanie o rabatach oraz korzystanie ze zniżek i ofert specjalnych.

Jak działa aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego?

Przygotowana przez nas aplikacja do kart lojalnościowych pozwala wszystkim chętnym klientom zbierać specjalne punkty, które można następnie wymieniać na zniżki, rabaty czy nawet w pełni darmowe produkty. Jest to rozwiązanie skierowane do użytkowników sklepu zoologicznego KarmyDla, wyróżniającego się rozbudowaną ofertą, w której każdy znajdzie wysokiej jakości produkty dla swojego pupila.

Program lojalnościowy KarmyDla Sklep Zoologiczny

System lojalnościowy przygotowany dla sklepu KarmyDla zapewnia dostęp do licznych rabatów. Aby z niego skorzystać, wystarczy po prostu robić zakupy w aplikacji. Za każdy zakupiony produkt na koncie klienta pojawią się punkty lojalnościowe – im jest ich więcej, tym lepsze zniżki można otrzymać. Taki mechanizm skutecznie zachęca do zakupów oraz do ponownego skorzystania z usług sklepu.

Co zapewnia aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego KarmyDla?

Aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego to jednak nie tylko dostęp do programu lojalnościowego. System umożliwia również informowanie klientów o najnowszych promocjach, wydarzeniach czy ofertach sezonowych.