Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy Klient LoyaltyClub – Burgerownia.Co?

05 maja, 2023

Do grona Klientów LoyaltyClub właśnie dołączyła Burgerownia.Co?. Od teraz wszyscy miłośnicy soczystych burgerów będą mogli cieszyć się wyjątkowymi promocjami oraz śledzić na bieżąco aktualności ze swojej ulubionej restauracji. Wszystko to umożliwia aplikacja do kart lojalnościowych.

Co zyskasz, instalując aplikację Burgerownia.Co?

Systemy lojalnościowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich Klientów. Aplikacja lojalnościowa burgerowni pozwala śledzić najnowsze promocje, zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne zniżki. Aplikacja umożliwia również łatwe lokalizowanie punktów gastronomicznych i wydarzeń, w których udział bierze burgerowy food truck.

Karty lojalnościowe w telefonie z dostępem do sklepu

Aplikacja do kart lojalnościowych Burgerownia.Co? daje użytkownikom dostęp do sklepu Burger Merch Store. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie stałych Klientów i zbudowanie jeszcze trwalszej relacji z nimi. Nasze aplikacje mogą zostać rozbudowane o właśnie taki moduł, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Nowoczesny program lojalnościowy już teraz w Burgerownia.Co

W LoyaltyClub zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych programów lojalnościowych dla Klientów Twojej firmy. Tego typu rozwiązanie pozwala zastąpić tradycyjne papierowe bony, które łatwo zgubić lub zniszczyć. Projekty realizujemy szybko i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.