Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowość w LoyaltyClub: aplikacja lojalnościowa Emporium

04 lipca, 2023

Uruchomiliśmy program dla kolejnej marki – tym razem przyszedł czas na hurtownię produktów dla fryzjerów i kosmetologów. Przygotowana przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa dla fryzjerów to źródło rabatów i oszczędności, które pozwoli jeszcze lepiej zadbać o klientów.

Aplikacja lojalnościowa dla fryzjerów, czyli większe zaangażowanie klientów

Hurtownia Emporium z siedzibą w Gdańsku kontynuuje swój rozwój, dołączając do grona marek obsługiwanych przez LoyaltyClub. Firma korzysta już z naszej aplikacji lojalnościowej dla fryzjerów, która oferuje szereg przydatnych funkcji – zbieranie punktów, przeglądanie bieżącej oferty czy wysyłanie wiadomości do klientów.

Jak działa aplikacja lojalnościowa dla fryzjerów?

Emporium to standardowa aplikacja lojalnościowa dla fryzjerów i kosmetologów, której działanie opiera się głównie na zdobywaniu punktów przy zakupach. Przy kolejnych zakupach można je wymienić na rabaty i nagrody, by obniżyć łączną kwotę zamówienia. To jednak nie wszystko – aplikacja do kart lojalnościowych pozwala również na bieżąco śledzić ofertę hurtowni i być zawsze na bieżąco.

System lojalnościowy Emporium – dostęp do całej oferty online

Przygotowany dla Emporium program lojalnościowy to profesjonalna aplikacja z przejrzystym interfejsem, która skutecznie zachęca do kolejnych zakupów. Dodatkowo stanowi wygodne miejsce kontaktu z użytkownikami, np. przy wysyłaniu ofert z nowościami dostępnymi w hurtowni.