Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowość w LoyaltyClub: aplikacja lojalnościowa Do Miski – sklep zoologiczny

04 lipca, 2023

Przygotowaliśmy nowy program lojalnościowy, który pozwoli zwiększyć komfort zakupów wśród klientów kolejnego sklepu. Do grupy LoyaltyClub dołączyła marka Do Miski – sklep zoologiczny z Lublina, który stale się rozwija, zapewniając kupującym dostęp do wygodnej i przejrzystej aplikacji.

Aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego, czyli wygodny sposób komunikacji z klientem

Aplikacja do kart lojalnościowych to rozwiązanie zapewniające wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość swobodnej komunikacji z klientami. Przygotowany przez nas system dla sklepu zoologicznego Do Miski umożliwia udostępnianie oferty, nowości i promocji, jak również informowanie użytkowników o różnych aktualnościach. Jedną z dostępnych funkcji jest też wysyłanie powiadomień, które przypominają klientom o sklepie.

Jak działa aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego Do Miski?

Aplikacja dla sklepu zoologicznego umożliwia przede wszystkim dołączenie do systemu lojalnościowego, który pozwala na zdobycie rabatów czy nawet darmowych produktów. Wystarczy jedynie pobrać aplikację na telefon i wykorzystać ją przy zakupach produktów dla zwierząt.

Co daje system lojalnościowy Do Miski?

Aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego pozwala otrzymać określoną liczbę punktów za zakupy. Następnie można je wymienić na rabaty czy gratisy do zamówienia, m.in. w postaci smakołyków, akcesoriów czy małych paczek karmy.